Atsauksmes

 • positive review  Kad nolēmām tirgot divus nekustamos īpašumus saņēmām ļoti labas atsauksmes un ieteikumu vērsties pie māklera Ingusa Liparta. Procesa laikā atradāmies ārzemēs un nevienu mirkli nejutāmies nedroši vai neinformēti par notiekošo. Neviens jautājums, ko uzdevām nebija ‘muļķīgs’, uz visām neskaidrībām saņēmām momentālas atbildes, kā arī kas nav mazsvarīgi, nekas netika atlikts uz ‘rītdienu’. Ļoti profesionāls serviss. Liels paldies. Noteikti rekomendējam.

  Ieva Meža Avatar Ieva Meža
  August 24, 2020

  positive review  Nesen veicot darījumu ar nekustamo īpašumu bija tas gods sadarboties ar Tribus nekustamo īpašumu aģentu Ediju Laurānu. Sadarbību raksturo viens vārds- profesionalitāte. Uz jebkuru jautājumu tika sniegta atbilde, jebkura problēma- ātri atrisināta. Paldies par sadarbību!

  Silvestrs Auders Avatar Silvestrs Auders
  July 18, 2020

  positive review  Liels paldies Edijam Lauranam. Bija viegli, ērti un patīkami sadarboties. Naka lieka, viss konkreti un professionali.

  Александр Остапов Avatar Александр Остапов
  July 10, 2020
 • positive review  Paldies Artūram Isakovam par sadarbību!

  Sintija Fomina Avatar Sintija Fomina
  May 25, 2020

  positive review  Profesionāli, ātri un precīzi. Viegli un patīkami sadarboties. Noteikti rekomendēju. Īpašs paldies Artūrs Isakovs👍!

  Janis Sturmanis Avatar Janis Sturmanis
  May 11, 2020

  positive review  Paldies par sadarbību, īpaši Artūram Isakovam👍!

  Liliana Alfiere-Tihomirova Avatar Liliana Alfiere-Tihomirova
  April 14, 2020
 • positive review  Paldies par lielisku sadarbību Artūram Isakovam. 👏

  Elīna Gabrāne Avatar Elīna Gabrāne
  April 6, 2020

  positive review  Liels paldies Artūram Isakovam par profesionalitāti un patīkamo, veiksmīgo sadarbību. Darbu paveica kvalitatīvi. Ļoti atsaucīgs, pretimnākošs un zinošs cilvēks savā jomā, kuru nešaubīgi varu ieteikt arī citiem.

  Iveta Pētersone Avatar Iveta Pētersone
  January 23, 2020

  positive review  Vēlamies pateikt paldies mūsu māklerim Mikam Klucim par konstruktīvu, produktīvu un cilvēciski patīkamu sadarbību dzīvokļa pārdošanas procesā. Augstu novērtējām regulāro atgriezenisko saiti par aktualitātēm un procesa virzību, kā arī profesionālajiem padomiem. Ja sākotnēji bijām ļoti skeptiski par māklera piesaistes nepieciešamību, tad šobrīd nevienu brīdi nenožēlojam, ka izmantojām Tribus pakalpojumus. Paldies un veiksmes tālākajā darbībā!

  Eduards Fiskovics Avatar Eduards Fiskovics
  January 7, 2020
 • positive review  Healer / Dziednieks / Целитель Māris Ābele ( https://twitter.com/Edvinovics ).

  Healer Māris Ābele Avatar Healer Māris Ābele
  November 24, 2019

  positive review  liels paldies Mikam Klucim par profesionālu paveiktu darbu. Viss tika izdarīts tik ātri, profesionāli un viegli. rekomendēju ik vienam. Miks ir atbildīgs, laicīgs un pretimnākošs. Atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs ar to risināšanu. rekomendēju 1000%.

  Inga Simanovica Avatar Inga Simanovica
  October 31, 2019

  positive review  Paldies Artūram Isakovam no kompanijas Tribus. Izrādija profesionālu mieru un izsekoja darijumam no A-Z. Prot sadarboties ar sarežģītiem klientiem.

  Jānis Kukulis Avatar Jānis Kukulis
  October 8, 2019
 • positive review  Ja nepieciešams kvalitatīvs rezultāts, tad Igors ir ļoti laba izvēle. Zinās atbildes uz visiem jautājumiem NĪ jomā. Vienmēr pieejams un gatavs palīdzēt!

  Artūrs Isakovs Avatar Artūrs Isakovs
  October 1, 2019

  positive review  Выбрав именно Вас, ни на минуту не усомнились в правильности решения! Ваш агент Artūrs Isakovs, занимавшийся нашим делом, неоднократно подтвердил это. Несмотря на свою молодость и отсутствие большого опыта, он блестяще провёл сделку от начала и до конца. Особенно хочется отметить его целеустремлённость и усердие, воспитанность и порядочность, образованность и интеллигентность, а также доброжелательность, чуткость и понимание. Прекрасно обученный работе с клиентом агент! А работа таких специалистов, как раз и формирует привлекательный и позитивный имидж для фирмы! Что касается нашей семьи, то можем уверить Вас в том, что непременно обратимся к Вам вновь и обязательно порекомендуем своим друзьям и знакомым сделать то же самое. Спасибо большое!

  Tata Tut Avatar Tata Tut
  September 11, 2019

  positive review  Bija veiksmīga sadarbība NĪ pircēja lomā ar Artūru Isakovu no Tribus. Artūrs profesionāli palīdzēja iziet cauri visam NĪ iegādes procesam, kounikācijai ar pārdevēju, dokumentu sagatavošanai utt. Visu procesa laiku Artūrs bija uzreiz pieejams konsultācijām, piedalījās visos procesos kā konsultants un operatīvi nokārtoja lietas, ko varēja izdarīt bez manas iesaites. Saņēmu jūtamu palīdzību NĪ iegādes procesā, noteikti rekomendēju Artūru Isakovu no Tribus kā NĪ iegādes aģentu.

  Uģis Račko Avatar Uģis Račko
  July 22, 2019
 • positive review  Profesionāli un atbildīgi veic savus pienākumus.

  Egija Leskavniece Avatar Egija Leskavniece
  June 6, 2019

  positive review  Sadarbība bija konkrēti ar Artūru Isakovu, pārdodot dzīvokli. Atsaucīgs,vienmēr saņēmu man vajadzīgās atbildes, instrukcijas un paskaidrojumus! Iesaku!!!

  Liga Pipare Avatar Liga Pipare
  June 3, 2019

  positive review  Iesaku šo kompāniju! Atsaucīgi un kompetenti speciālisti, individuāla pieeja katram klientam!

  Veronica Bomite Avatar Veronica Bomite
  May 28, 2019
 • negative review  Neiesaku šo kompāniju, strādā nekompetenti, bez atbildības sajūtas cilvēki, kas neko nesaport no nī darījumiem.

  Liga Bleka Avatar Liga Bleka
  May 13, 2019

  positive review  Dzīvokļis visos Rīgas rajonos!

  Raivis Anfimovs Avatar Raivis Anfimovs
  April 10, 2019

  positive review  Mēķtiecīgs, neatlaidīgs, pozitīvs un atsaucīgs. Palīdzēs jebkurā jautājumā saistībā ar nekustamo īpašumu. Zinošs savā specialitātē! Nepadosies, līdz nesasniegs vēlamo rezultātu. Lai izdodas!

  Megija Krastiņa Avatar Megija Krastiņa
  February 8, 2019
 • positive review  Labākais ağents, ko pazīstu. Spēj novadīt pat visgrūtākos darijumus. Nekustamo īpašumu haizivs, noteikti iesaku zvanīt un konsultēties, ja pakalpojums ir aktuāls 💪💪

  Edmunds Blazevics Avatar Edmunds Blazevics
  February 6, 2019

  positive review  Atsaucīgi, saprotoši, zinoši - palīdzēja visos pirkšanas posmos. Atbildēja pat uz visvienkāršākajiem jautājumiem (tas ļoti svarīgi, ja līdz tam nav bijusi pieredze īpašuma iegādē). Nekādu slēptu nosacījumu un negaidītu situāciju.

  Austra Auziņa Avatar Austra Auziņa
  September 1, 2018

  5 star review  High class professionals...

  Valts Liepnieks Avatar Valts Liepnieks
  April 19, 2014
 • 5 star review  Best company to be with!

  Igors Trosins Avatar Igors Trosins
  March 21, 2014