Atsauksmes

 • positive review  Большая благодарность за проделанную работу отзывчивость внимание. Добросовестно отношение к своей работе Роману Канарскому.Успехов Вам и процветания.

  Zoja Rubina Avatar Zoja Rubina
  January 13, 2021

  positive review  Хорошая и быстрая работа.

  Jekaterina Litvinova Avatar Jekaterina Litvinova
  January 13, 2021

  positive review  Выражаю большую благодарность Тribus company за профессионализм , отзывчивость и компетентность служащих компании. Особо хочу отметить Mr. Romans Kanarskis как отличного настоящего профессионала.

  Ivan Zhitkevich Avatar Ivan Zhitkevich
  January 13, 2021
 • positive review  Хочу поблагодарить агенство "Tribus" и лично Романа Канарского за профессинолизм в своём деле. Выгодно продала квартиру за короткий срок с его помощью. Спасибо за умение общаться с клиентами и терпение. Буду обязательно рекомендовать его своим друзьям. Удачи, Роман!

  Roza Berezina Avatar Roza Berezina
  January 13, 2021

  positive review  Хотим выразить благодарность агенству " Tribus " и лично Роману Канарскому! Хотим отметить Вашу целеустремлённость, усердие, терпение в переговорах с покупателями. В случае необходимости проведения каких-либо операций с недвижемостью мы непременно обратимся к Вам за помощью. А также будем рекомендовать нашим друзьям пользоваться Вашими услугами. Спасибо!!!

  Zhitkevich Elena Avatar Zhitkevich Elena
  January 13, 2021

  positive review  Ir sapņi un ir cilvēki, kas palīdz tos piepildīt. Mūsu sapni palīdzēja piepildīt Romans Kanarskis (Tribus Realty)- ļoti zinošs, atsaucīgs, profesionāls savā jomā. Viss pirkšanas process notika ātri, bez jebkādas aizķeršanās, noteiktos termiņos. Noteikti iesaku izmantot Romana Kanarska pakalpojumus

  Elga Veipe Avatar Elga Veipe
  January 13, 2021
 • positive review  Рекомендую менеджера - Романа (Romans Kanarskis). Профессиональный подход к работе, помощь в оформлении всех документов, в том числе перепланировки

  Юлия Малышева Avatar Юлия Малышева
  January 13, 2021

  positive review  Tikai labākās atsauksmes. Pateicoties māklera (Romans Kanarskis) profesionālajai darbībai, iegādājāmies perfektu dzīvokli mūsu ģimenei. Zinošs, atsaucīgs darbinieks, kurš lieliski padara savu darbu un nekad neatsaka palīdzību. Viegla un profesionāla komunikācija, kuras laikā var rast atbildes uz visiem jautājumiem, un pats galvenais, ka nekustamā īpašuma iegādes/pārdošanas procesus nepārzinošiem cilvēkiem soli pa solim izskaidro nepieciešamās darbības, līdz ar to nekas netiek aizmirsts un var zināt visu, kas jādara, lai process norisinātos ātri un veiksmīgi! Paldies un noteikti iesaku sadarboties!

  Laura Baune Avatar Laura Baune
  January 13, 2021

  positive review  Спасибо большое за организацию покупки квартиры!

  Inga Kirpjakova Avatar Inga Kirpjakova
  January 13, 2021
 • positive review  Ir tikai labas lietas, ko teikt gan par pašu Tribus, gan par mārkleri, kas bija iesaistīts manā darījumā. Romans Kanarskis lieliski veica savus pienākumus, viss tika izdarīts sarunātajos termiņos. Sniedza atbildes uz visiem maniem jautājumiem un bija ļoti pieklājīgs. Noteikti iesaku Tribus Real Estate Agency!

  Elvis Romulis Avatar Elvis Romulis
  January 13, 2021

  positive review  Спасибо Роману Канарскому, за четко, профессионально выполненную работу.

  Ilona Jeremenko Avatar Ilona Jeremenko
  January 13, 2021

  positive review  Paldies par labi un profesionāli padarītu darbu

  Katrīna Djačenko Avatar Katrīna Djačenko
  January 12, 2021
 • positive review  Paldies Tribus, it īpaši Edijam Lauranam par dzīvokļa iegādes procesa nodrošināšanu. Īsts profesionālis. Laipns, atsaucīgs izskaidro visas detaļas līdz sīkumiem un pat vairāk! 👍

  Dace Ivaščenko Avatar Dace Ivaščenko
  January 11, 2021

  positive review  Paldies Artūram Isakovam par veiksmīgi vadīto un organizēto dzīvokļa pārdošanas procesu!

  Anna Grynenko Avatar Anna Grynenko
  January 6, 2021

  positive review  Tribus,jeb konkrētāk nekustamo īpašumu aģents Edijs Laurāns,man rekordīsā laikā ( 2 nedēļu laikā atrada īpašumam pircēju)palīdzēja pārdot dzīvokli.Ļoti labs,profesionāls serviss,noteikti sadarbotos ar šo uzņēmumu,ja atkārtoti būtu tāda vajadzība.Paldies Edijam par to,ka Ziemassvētki šogad ātrāk pienākuši:)!Maija V.

  Maija Viksne Avatar Maija Viksne
  December 21, 2020
 • positive review  Milzīgs paldies Antonam Štekleinam par palīdzību atrast un iegādāties ļoti foršu dzīvokli. Ar Antonu bija viegli sadarboties, ļoti profesionāls un atsaucīgs speciālists. Ātri un izsmeļoši atbildēja uz visiem jautājumiem un visu nokārtoja. Tiešām iesaku sadarboties ar viņu!

  Matīss Vaivods Avatar Matīss Vaivods
  December 19, 2020

  positive review  Спасибо за помощь в покупке квартиры Антону Штеклеину за его професионализм , отзывчивость, своевременную информацию.

  Valentína Abramenko Avatar Valentína Abramenko
  December 13, 2020

  positive review  Liels paldies par palīdzību pērkot dzīvokli. Ņemot vērā ka parastam cilvēkam tas ir sarežģīti izprotams process, jūs tiešām atvieglojāt visu pirkšanas etapu un ne devāt iespēju sajūkt prātā. Milzīgs paldies.

  Jelena Semjonova Avatar Jelena Semjonova
  December 12, 2020
 • positive review  Paldies Edijam par sadarbību. Pasākums bija laikietilpīgs, bet ar labu rezultātu. Uz sadarbību par citiem īpašumiem😉.

  Ineta Jermakova Avatar Ineta Jermakova
  December 8, 2020

  positive review  Paldies par sadarbību Edijam Laurānam un uzņēmumam Tribus. Mūsu īpašumam tika atrasts pircējs 4 dienu laikā. Viss notika ātri, profesionāli, bez aizķeršanās.

  Mārtiņš Kleins Avatar Mārtiņš Kleins
  December 8, 2020

  positive review  Paldies Edijam par lielisku sadarbību ar pārdevēju iegādājoties dzīvokli. Viss process notika tā kā Edijs stāstīja un ritēja bez aizķeršanām. Lieliski palīdzēja ar visu, kaut vai nepārzinu šīs jomas darbības.

  Edgars Bērziņš Avatar Edgars Bērziņš
  December 8, 2020
 • positive review  Liels paldies uzņēmumam Tribus, it īpaši Edijam. Pirms sadarbības ar Tribus, priekšstats par šāda veida uzņēmumiem nebija īpaši labas (negribējās uzsākt jebkādas darīšanas), bet tagad varu teikt tikai to labāko. Edijs vienmēr bija pieejams, operatīvi sniedza atbildes uz viesiem jautājumiem, ļoti profesionāli pildīja savus pienākumus un ievēroja ne tikai pārdēvēja, bet arī pircēju intereses. Paldies, prieks bija sadarboties ar profesionāļiem savā jomā.

  Olga Bogdanova Avatar Olga Bogdanova
  December 2, 2020

  positive review  Artūrs Isakovs palīdzēja ļoti operatīvi un profesionāli veikt dzīvokļa iegādi. Paldies.

  Melita Krudze Avatar Melita Krudze
  November 25, 2020

  positive review  Paldies Artūram par lieliski veikto darījumu! Patīkami kārtot darījumus ar profesionāli!

  Liga Vasiljeva Avatar Liga Vasiljeva
  November 24, 2020
 • positive review  Paldies Artūram Isakovam par daudzkārtēju izpalīdzību jebkurā īpasuma pirkuma jautājumā un atsaucību uz problēmu risināšanu jebkurā diennakts laikā un pat brīvdienās.

  Solvita Juste Avatar Solvita Juste
  November 17, 2020

  positive review  Paldies par sadarbību Edijam Laurānam! Viss notika ātri, profesionāli, sańēmu visas atbildes uz maniem jautājumiem! Radušās problēmas tika atrisinātas, līdz ar to pašai nevajadzēja kārtot birokrātiskās lietas! Paldies par profesionalitāti!

  Dace Pravaine Avatar Dace Pravaine
  October 25, 2020

  positive review  Sadarbība bija ļoti veiksmīga, ievērojot gan Pircēja, gan Pārdevēja intereses ar augstu atbildības sajūtu. Īpaši jāatzīmē Edija Laurāna profesionalitāte un spēja sadarboties jebkurā laikā sniedzot padomus un operatīvi organizējot tikšanās. Milzīgs paldies, esmu tikusi pie super forša īpašuma pateicoties Edijam 🥳🥳🥳

  Baiba Liepiņa Avatar Baiba Liepiņa
  October 12, 2020
 • positive review  Хотите купить и оформить квартиру в минимальные сроки? Обращайтесь к Артуру Исакову! Мне понадобилось осмотреть квартиру и заехать к нотариусу на 5 минут. Все остальное сделал за меня Артур. Пунктуальный, ответственный и подкованный во всех вопросах риелтор. Спасибо!

  Владимир Лапочкин Avatar Владимир Лапочкин
  October 9, 2020

  positive review  Многие спрашивают, а зачем пользоваться услугами риелтора? Можно ведь продать самим! Но далеко не у каждого есть время и, самое главное, НЕРВЫ для встреч с покупателями. Огромное спасибо Артуру Исакову за отличную работу, за прекрасного покупателя и удачную сделку!

  Anna Feuerbach Avatar Anna Feuerbach
  October 7, 2020

  positive review  Labi veikts darbs. Viss apmierina.

  Māra Kučinska Avatar Māra Kučinska
  October 2, 2020

Piesakies konsultācijai