Vakances

Mūsu komanda meklē kolēģus, kas vēlas būt profesionāļi Nekustamā īpašuma nozarē.
Iepriekšēja pieredze nav obligāta – būs apmācības.

Kļūsti par nekustamā īpašuma aģentu

Nekustamā īpašuma aģents – mākleris nodarbojas ar nekustamo īpašumu (zemes, ēku, dzīvokļu) pirkšanu un pārdošanu, kā arī ar dažādu īpašumu iznomāšanu un izīrēšanu.

Klientus nekustamā īpašuma aģents bieži meklē, ievietojot sludinājumus par māklera pakalpojumu sniegšanu vai arī atsaucoties uz ievietotajiem sludinājumiem un piedāvājot nekustamā īpašuma īpašniekiem pārstāvēt viņu intereses īpašuma pārdošanas procesā. Tādējādi nekustamā īpašuma speciālista – māklera klientu sarakstā ir daudz dažādu pārdošanas variantu, kas palīdz operatīvāk veikt darījumus.

Prasības:

  • Prasme argumentēt un pārliecināt, rast kompromisu un vienoties;
  • Augsta atbildības sajūta un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Pieredze darbā nav nepieciešama, tomēr interese par NĪ jomu ir ļoti vēlama;
  • Prasme uzturēt lietišķu un pozitīvu kontaktu ar klientiem;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorprasmes labā līmenī, attēlu un dokumentu rediģēšanai.

“Mani sauc Igors Trošins un es esmu sertificēts nekustamo īpašumu aģents, vadu aģentūru TRIBUS.”

Savu karjeru šai nozarē sāku 2014. gadā. Zinu, ka jebkurš nevar būt veiksmīgs šai sfērā, bet tāpat arī redzu, kā cilvēki bez iepriekšējas pieredzes kļūst veiksmīgi un sasniedz fantastiskus rezultātus. Nekustamo īpašumu nozare ir lieliska iespēja cilvēkiem sasniegt savus mērķus!


Apskatot īpašumu uz vietas, nekustamā īpašuma aģents – mākleris palīdz īpašniekam novērtēt, par kādu cenu īpašums varētu tikt pārdots – kāda varētu būtu tā tirgus vērtība.

Nekustamā īpašuma aģents – mākleris satiekoties ar potenciālo pircēju, noskaidro viņa vēlmes un iespējas, piemēram, kādu īpašumu klients vēlas iegādāties, par kādu summu, kādi ir apmaksas nosacījumi.


Dari to, kas Tev patīk un Tev nekad nebūs jāstrādā

Nekustamā īpašuma aģenta – māklera darba dienā rutīnai nav vietas. Ofisā aģents pavada apmēram pusi darba laika, otru pusi darba laika viņš pavada tiekoties ar klientiem vai organizējot darījumus.