Sertificēta māklera pakalpojumi
Statistika pierāda, ka ar nekustamā īpašuma aģentu īpašnieki īpašumu pārdod ātrāk, dārgāk un drošāk.

Mani sauc Igors Trošins. Es esmu sertificēts nekustamo īpašumu aģents. Tribus ir kompleksa nekustamo īpašumu aģentūra. Katrs mūsu aģents strādā savā segmentā un ļoti labi pārzin tirgus situāciju, aktivitāti un pieprasījumu – mēs precīzi pārzinām ko darām.

Pirms sākam pārdošanas procesu
veicam vairāku darbību kopumu, kas pārdošanu padara skaidru un paredzamu
Īpašuma apsekošana

Kaut arī platība un lokācija ir svarīgākie rādītāji īpašuma vērtēšanā, ir ļoti daudz nianšu, kas būtiski ietekmē īpašuma pārdošanas cenu un realizācijas termiņus. Apskatot īpašumu aģents piefiksēs visus plusus un mīnusus, atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem un pastāstīs par to kā notiks īpašuma pārdošana.

Tirgus cenu analīze

Lai īpašumu pārdotu par maksimālo cenu Jums vēlamā laikā, ir jāizpēta tirgus situāciju attiecīgajā segmentā uz konkrēto brīdi. Izvērtējot piedāvājumu un pieprasījumu, pieņemsim pareizo stratēģiju Jūsu īpašuma pārdošanai.

Lūk galvenās lietas ko pētām:

  • pēdējos darījumus – par kādām summām pārdoti līdzīgi īpašumi pēdējā laikā;
  • pircēju aktivitāti – cik aktīvi pircēji šobrīd skatās un pērk līdzīgus īpašumus;
  • konkurenci – līdzīgus īpašumus, kas ir pārdošanā un aktivitāti tajos;
Juridiskā daļa

Dokumenti ir jāpārbauda pirms sākt pārdošanu. Ļoti daudz juridsko jautājumu ietekmē īpašuma pārdošanas procesu. Tāpēc ar dokumentiem mēs iepazīstamies pirms pārdošanas, lai nepieļautu problēmsituācijas nākotnē.

Pārliecināmies par dokumentācijas atbilstību nekustā īpašuma pārdošanai. Tāpat arī sniedzam konsultācijas tās sagatavošanā, ja tas ir nepieciešams.

Profesionālas fotogrāfijas

Izmantojam profesionālu tehniku, lai sagatavotu kvalitatīvas fotogrāfijas, kas īpašumam pievērsīs lielāku uzmanību un atstās labāko iespaidu.

Ir dažādi pirceji – racionālāki un vairāk emocināli domājoši. Kvalitatīvas bildes palīdzēs gan vienam, gan otram ieraudzīt īpašuma reālo stāvokli vienlaicīgi akcentējot plusus un ieguvumus.

Nosaki sava īpašuma vērtību bezmaksas
Palīdzēsim Jums saprast par kādu pārdošanas cenu Jūsu īpašums varētu tikt pārdots šodien. Apsekosim Jūsu īpašumu, izvērtēsim to un veiksim cenas analīzi bez maksas. Ja nosacījumi Jūs apmierinās, sāksim sadarbību.
33+ Jaunu pircēju katru nedēļu
Plaša datubāze ar aktīviem pircējiem, kuri tieši šobrīd meklē īpašumu iegādei.
Kā mēs atrodam pircējus?
Lai piesaistītu maksimālu pircēju aktivitāti, izmantojam dažādus mārketinga kanālus, tajā skaitā:
Sludinājumu portālus
Izvietojam kvalitatīvi sagatavotu piedāvājumu visos lielākajos portālos.
Datubāzes
Par īpašumu informējam pircējus mūsu un citu aģentūru datubāzēs.
Tiekoties ar pircējiem
Piedāvājam īpašumu tiekoties ar klientiem rādot līdzīgus objektus.
Sociālos tīklus
Visplašāko auditoriju sasniedzam informējot pircējus sociālajos tīklos.
Profesionāli un droši novadīti darījumi līdz atslēgu nodošanai
Īpašumtiesību pārreģistrācijai ir sava kārtība, darījums ir jānoformē juridiski korekti, ņemot vērā pircēja un pārdevēja intereses, kas visbiežāk ir saistītas ar dažādiem finansēšanas risinājumiem. Mēs sadarbojamies ar juristiem, bankām, valsts un pašvaldību iestādēm, visām aģentūrām, strādājam ar atzītiem, augstu novērtētiem nozares ekspertiem – nekustamā īpašuma kreditēšanas, novērtēšanas speciālistiem.
Nosaki sava īpašuma vērtību bezmaksas
Palīdzēsim Jums saprast par kādu pārdošanas cenu Jūsu īpašums varētu tikt pārdots šodien. Apsekosim Jūsu īpašumu, izvērtēsim to un veiksim cenas analīzi bez maksas. Ja nosacījumi Jūs apmierinās, sāksim sadarbību.