Pārej nākamajā līmenī

Pievienojies Mums

Meklējam jaunus partnerus, lai attīstītu biznesu kopā

*Franšīzes mēs nepārdodam - nekādas starta maksas.

Zīmolam paplašinoties, vēlamies dot iespēju visiem nekustamā īpašuma nozarē strādājošiem ekspertiem dot iespēju pievienoties mūsu komandai. Ja esi savas jomas profesionālis un meklē īsto komandu, iespējams šī ir Tava iespēja.

CRM un Mājas lapa

Mēs ticam, ka nekustamā īpašuma aģentam ir jādara tas, ko viņš dara vis labāk - komunicēt. Nozarē ir pierādīts, ka visproduktīvākie un pelnošākie ir tie pārdevēji, kuri ir apmācīti un nodrošināti ar mūsdienu pārdošanas tehnoloģijām.

Birojs ar visu nepieciešamo

Visiem mūsu partneriem ir pieejamas mūsdienīgas biroja telpas. Tikšanās ar kolēģiem ikdienā ir neatsverama panākumu atslēga nekustamā īpašuma biznesā. Turklāt tas ir ļoti patīkami, ja vari klientiem piedāvāt tikties birojā, lai apspriestu darījumu nianses.

PAR MUMS

Personīgais zīmols

Katrs aģents, kurš strādā ar Tribus, veido savu personīgā zīmola atpazīstamibu. Mēs ticam, ka aģentūrai ir jārūpējas par to, lai aģenti nozarē būtu atpazītsi kā sava darba meistari. Tribus daudz strādā pie tā, lai mūsu eksperti būtu novērtēti.

Pievienojies Mums

Aizpildi īsu pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies

Paldies!
Esam saņēmuši ziņojumu un sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā.

Apmaksāta reklāma un mārketings

Tribus apmaksā visas ar īpašumu pārdošanu saistītas izmaksas, tajā skaitā sludnājumu portālus ss.com, city24 un citos. Esam pārliecināti, ka āgentam nav jāplāno mārketinga budžeti - tas ir jādara aģentūrai.

Vadība ar vīziju

Tribus tas nav vienkārši bizness - tā ir spēcīga platforma, kur nekustamā īpašuma nozarē strādājošiem ekspertiem attīstīt sevi un savu uzņēmējdarbību. Mūsu vīzija ir kļūt par Latvijā vadošo zīmolu nekustamā īpašuma nozarē.

Saturs, kuru novērtē

Jau daudzus gadus kopā esam strādājuši pie godīga un atklāta satura izveides. Laikam ejot redzam, ka cilvēki to novērtē un atzīst. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka šī būs viena no mūsu galvenajām panākumu atslēgām zīmola attīstībā.

Pievienojies Mums

Aizpildi īsu pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies

Paldies!
Esam saņēmuši ziņojumu un sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā.

Regulāras apmācības

Regulāri tiek organizēti mini-semināri un citi pasākumi ne tikai komandas saldēšanās nolūkos, bet arī aģentu profesionālās kvalifikācijas celšanai. Šim nolūkam tiek piesaistīt eksperti no dažādām nozarē svarīgām sfērām.

Foto un Video

Nekustamā īašuma pārdošana bez profesionālām fotogrāfijām un video vairāk nav iedomājama. Tribus ir savi fotogrāfi un operātori, kuri nodrošina visu nepieciešamo, lai aģenta sniegtais pakalpojums būtu maksimāli profesionāls.

Juridiskais atbalsts

Nekustamā īpašuma aģents nav jurists. Katrs darījums ir unikāls un bieži juridiskos risinājumus nepieciešams kvalitatīvi izstrādāt. Šim nolūkam Tribus aģenti tiek nodrošināti ar juridisko atbalstu.

AML jautājumi

Mums ir izstrādātas iekšējās kontroles sistēmas un atblasts, kas aģentiem palīdz ievērot likumā noteiktas prasības.

Attīstītāji

Nodrošima aģentus ar visu nepieciešamo, lai darbs ar attīstītājiem un investoriem būtu maksimāli produktīvs.

Zīmols kam uzticas

Ļoti bieži aģentiem izveidojas produktīvas sadarbības ar klientiem pateicoties mūsu zīmola pozitīvai atpazīstamībai.

Darba kultūra

Katrai komandai ir sava kultūra un iekšējais klimats. Mums ir savs - tas ir orientēts uz produktīvu un paliekošu darba rezultātu.

Pievienojies Mums

Aizpildi īsu pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies

Paldies!
Esam saņēmuši ziņojumu un sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā.