Privātuma politika un sīkdatnes

SIA “Tribus Realty” (turpmāk tekstā – Uzņēmums) uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no klientiem, tiktu aizsargāta. Šī privātuma politika (turpmāk tekstā – “Politika”) ir izstrādāta, lai  Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam Jūsu datus un rūpējamies par tiem. Politika sniedz informāciju par to, kā Uzņēmums vāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā.

Kāda informācija tiek ievākta un kādiem mērķiem tā tiek izmantota?

SIA  “Tribus Realty” var ievākt datus gan sava uzņēmuma ietvaros kā datu pārzinis, gan kā datu apstrādātājs, darbojoties uz līguma pamata citu uzņēmuma mārketinga aktivitāšu ietvaros.

Dati, kas tiek ievākti un apstrādāti SIA “Tribus Realty” darbības ietvaros:

Kontaktforma

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda kontaktformu saziņai ar mums. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai mēs varētu ar Jums sazināties un atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem. Dati netiek nodoti trešajām personām.

Informācija, kuru lūdzam jūs aizpildīt: vārds, uzvārds, uzņēmums, tālrunis, e-pasts un interesējošais jautājums. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums pa pastu, e-pastu vai telefonu (vai citu komunikācijas gaitā konkretizētu veidu). Sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes pamats?

Klienta piekrišana – Klients, kā personas datu subjekts, pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klienta piekrišana ir viņa brīva griba un patstāvīgs lēmums, kas var tikt sniegts jebkurā brīdī, tādējādi atļaujot Uzņēmumam apstrādāt personas datus noteiktajiem nolūkiem. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu, nosūtot e-pasts ar subjektu STOP uz info@tribus.lv. Pieteiktās izmaiņas stāsies spēkā trīs darba dienu laikā. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Līguma noslēgšana un izpilde – lai Uzņēmums varētu noslēgt un izpildīt līgumu ar Klientu, kvalitatīvi sniedzot pakalpojumus un apkalpojot Klientu, tam jāapkopo un jāapstrādā noteikti personas dati, kas tiek savākti pirms līguma noslēgšanas ar Uzņēmumu vai jau noslēgtā līguma laikā.

Uzņēmuma leģitīmas intereses – ievērojot Uzņēmuma intereses, kuru pamatā ir kvalitatīvu pakalpojumu un savlaicīga atbalsta sniegšana Klientam, uzņēmumam ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus tādā apjomā, kāds tam ir objektīvi nepieciešams.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes laiks?

Uzņēmums apstrādās Klienta personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no šādiem apstākļiem:

  • ir spēkā Līgums starp Klientu un uzņēmumu;
  • personas datu glabāšanās termiņš ir noteikts vai izriet no Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem;
  • cik tas ir nepieciešams Uzņēmuma leģitīmo interešu realizācijai un aizsardzībai;
  • kamēr nav atsaukta Klienta piekrišana personas datu apstrādei.

Sīkdatnes (cookies)

Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Tu vari atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes (konkrētas sīkdatnes ir iespējams redzēt, izlecošajā sīkdatņu logā, uzspiežot uz attiecīgā sīkdatnes kategorijas):

  • Nepieciešamās. Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.
  • Preferences. Preference sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.
  • Statistikas. Statistikas sīkfaili palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju.
  • Mārketinga. Mārketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs. Nolūks ir parādīt atbilstošas reklāmas un interesē atsevišķu lietotāju, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem.

Preferences, statistikas un mārketinga sīkdatņu datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts (datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem).  Savukārt, tiesiskais pamats apstrādāt nepieciešamās sīkdatnes ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts (apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai).

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo sīkdatņu lietošanas, bet Jums, atzīmējot attiecīgo izvēli, ir tiesības atteikties no preferences. statistikas un mārketinga sīkdatņu lietošanas.

Turpinot lietot lapu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Jūs varat atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklētalapam turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas un pēc tam tās tiek dzēstas.

Izmaiņas privātuma politikā

SIA “Tribus Realty” patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti kontaktu sadaļā.

 

Pēdējās izmaiņas: 2021.gada 30. septembrī
SIA Tribus Realty – Viļakas novads, Susāju pagasts, “Piedarbi”, LV-4583
Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz info@tribus.lv vai arī zvanot uz telefona nr. (+371) 27757077.