Par mums

Tribus ir unikāla kompānija, kura sniedz pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu. Šobrīd ļoti aktīvi strādājam ar dzīvojamām platībām Rīgā, Rīgas rajonā un Liepājā.

Mēs aktīvi strādājam, lai objektīvi novērtētu nekustamā īpašuma tirgu un tā tendences. Līdz ar to mēs klientiem sniedzam atbilstošu tirgus novērtējumu un izvēlamies labāko īpašuma pirkšanas/pārdošanas vai izīrēšanas stratēģiju. Tribus mērķis ir sniegt saviem klientiem izcilu servisu. Un mēs lepojamies ar kompānijas piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, drošību un profesionālo pieeju.

Misija

Mēs ticam, ka nekas nenotiek pats no sevis, tāpēc mēs esam šeit, lai katram īpašumam atrastu labāko pircēju un palīdzētu darījumam notikt!

Vīzija

Būt vadošajiem uznēmumam nekustamo īpašumu nozarē, nodrošinot klientiem augstākā līmeņa servisu.

Vērtības

Klients – Darīt vairāk, kā no mums gaida! Uzņemamies iniciatīvu, strādājam ar pilnu atdevi, kā prioritāti nostādot klientu, ņemot vērā viņa vēlmes un vajadzības. Neatlaidīgi tiecamies uz kopīgi izvirzīto mērķi.

Kvalitāte – Godprātīgi un profesionāli veikt savus pienākumus. Nepārtraukti pilveidoties, kā komandai un individuāli. Pilnveidot zināšanas un būt savas jomas specialistiem, lai nodrošinātu klientiem labāko apkalpošanu.

Komanda – Sadarboties komandā, novērtējot katra uzņemuma darbienieka, partnera iegūldīto laiku un darbu kopējā mērķa sasniegšanā. Spēja sadarboties, jo tikai sadarbība vienam ar otru mūs ved pretī vēlamajam rezultātam.

Pakalpojumi

Vai tā būtu nekustamā īpašuma pārdošana vai pirkšana, izīrēšana vai nomāšana, tas ir atbildīgs brīdis, kuram jāpieiet profesionāli. Lielākā daļa klientu sadarbojas ar mums ilgtermiņā, atkārtoti, jo vienreiz jau ir pārliecinājušies par mūsu pakalpojumu kvalitāti. Mūsu klienti labprāt mūs rekomendē citiem, sev pazīstamiem un tuviem cilvēkiem, kas arī ir mūsu panākumu atslēga. Klientu gandarījums par mūsu darbu – tā ir mūsu reputācijas.

  • Nekustamā īpašuma pārdošana.
  • Īpašuma piemeklēšana.
  • Hipotekārais kredīts.
  • Nekustamā īpašuma uzpirkšana.

Komanda

Katrs mūsu aģents strādā savā segmentā un ļoti labi pārzina tirgus situāciju, aktivitāti un pieprasījumu, tāpēc mēs precīzi pārzinām ko darām.

Sadarbības partneri

Laikam ejot, mūsu attīstības posmā, esam ieguvuši daudz uzticamus sadarbības partnerus. Mēs sadarbojamies ar visām lielākajām aģentūrām, bankām, valsts un pašvaldību iestādēm un strādājam ar atzītiem, augstu novērtētiem nozares ekspertiem – nekustamā īpašuma kreditēšanas, novērtēšanas speciālistiem. Vēlies kļūt par partneri?