Par mums

Mūsu kompānija piedāvā visa veida darījumus ar nekustamo īpašumu. Mēs aktīvi strādājam katru dienu, lai objektīvi novērtētu nekustamā īpašuma tirgu un tā tendences. Līdz ar to mēs klientiem sniedzam atbilstošu tirgus novērtējumu un izvēlamies labāko īpšuma pirkšanas/pārdošanas vai izīrēšanas stratēģiju.

Tribus Realty mērķis ir sniegt saviem klientiem izcilu servisu. Un mēs lepojamies ar kompānijas piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, drošību un profesionālo pieeju.

Vai tā būtu nekustamā īpašuma pārdošana vai pirkšana, izīrēšana vai nomāšana, jebkāda veida darījumi ar nekustamo īpašumu, tas ir atbildīgs brīdis, kuram jāpieiet profesionāli. Lielākā daļa klientu sadarbojas ar mums ilgtermiņā, atkārtoti, jo vienreiz jau ir pārliecinājušies par mūsu pakalpojumu kvalitāti. Mūsu klienti labprāt mūs rekomendē citiem, sev pazīstamiem un tuviem cilvēkiem, kas arī ir mūsu panākumu atslēga. Klientu gandarījums par mūsu darbu – tā ir mūsu reputācijas.

Tribus Realty ļoti augstu vērtē darbu, tas ir vēlmi strādāt, veikt savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas un darīt visu iespējamo, lai strādātu maksimāli kvalitatīvi. Tas ir mūsu dzinējs – apziņa, ka dienas beigās tikai mūsu kvalitatīvais darbs visus darīs gandarītus. Ticam tam, ka tikai smags darbs ir jebkāda veida attīstības un veiksmes pamatā. Patīkami redzēt, ka mūsu klienti to redz un novērtē.

Sadarbības partneri

Laikam ejot, mūsu attīstības posmā, esam ieguvuši daudz uzticamus sadarbības partnerus. Mēs sadarbojamies ar visām lielākajām aģentūrām, bankām, valsts un pašvaldību iestādēm un strādājam ar atzītiem, augstu novērtētiem nozares ekspertiem – nekustamā īpašuma kreditēšanas, novērtēšanas speciālistiem. Vēlies kļūt par partneri?