Pakalpojumi

Nekustamā īpašuma pārdošana

Īpašuma pārdošana noritēs veiksmīgi, ja uzticēsies profesionālam nekustamā īpašuma aģentam. Tu ietaupīsi gan laiku, gan izvairīsies no lieka stresa. Strādājot ar aģentu, tu varēsi būt drošs, ka esi atbilstoši novērtējis sava īpašuma tirgus vērtību, kas ļauj pārdot īpašumu pa maksimālo cenu un pieņem pareizu lēmumu, noraidot vai pieņemot konkrētā pircēja priekšlikumu.

Nekustamā īpašuma aģents sagatavos piedāvājumu tā, lai tas būtu maksimāli pievilcīgs potenciālajam pircējam un piedāvās to aģentūras klientiem. Tāpat ikdienā mēs sadarbojas ar citām aģentūrām, tāpēc tavs īpašums būs pieejams arī citu aģentūru klientiem. Tavu īpašumu bez tavas aktīvas līdzdalības reklamēs ļoti plašam pircēju lokam un tev pašam papildus nekas nebūs jāmeklē un jāpiedāvā.

Īpašumtiesību pārreģistrācijai ir sava kārtība, darījums ir jānoformē juridiski korekti, ņemot vērā pircēja un pārdevēja intereses, kas visbiežāk ir saistītas ar dažādiem finansēšanas risinājumiem. Aģents profesionāli prezentēs tavu īpašumu, korekti atbildēs uz pircēju interesējošiem jautājumiem un konsultēs par īpašuma iegādes nosacījumiem.