Četras lietas, kas raksturo profesionālu Nekustmā īpašuma aģentu.

Katrā nozarē ir iesācēji, censoņi, labākie, ne tik labie, un ir vel profesionāļi. Kas ir galvenās īpašības, kas atdala profesionālu nekustamā īpašuma aģentu no nekustamā īpašum aģenta.

  • Darba stils, dzīves līmenis

Daudziem zināms, ka nekustamā īpašuma aģentam nav noteikts darba laiks, tāpēc ir nepieciešama vēlme un spēja plānot savu laiku pašam. Daudziem nozares pārstāvjiem veiksmīgi izdodās samenedžēt savu laiku un veiksmīgi darboties. Profesionāls aģents vienmēr sāks savu dienu agri. Pats sev noteiks darba laika sākumu arī, ja tajā laikā tikšanos nav, jo tas aģentam nozīmē, ka ir laiks, saplānot dienu vai nedēļu. Vēl vajag atvēlēt laiku sevis pilnveidošanai vai motivācijai.

  • Komunikācija ar cilvēkiem

Profesionāla aģenta komunikācijas spējas krasi atšķirās no mums ikdienā pierastā tā sauktā „pieklājīgā” komunikācijas veida. Komunicēt profesionālā līmenī nozīmē, vienmēr būt sasniedzamam, uzklausīt klienta vēlmes un vienmēr strādāt klienta labā. Visas konfliktistuācijas ir iespējams atrisināt sarunu ceļā un profesionāls aģents vienmēr atradīs kompromisu vai labāko risinājumu jebkurai situācijai. Ir ļoti svarīgi pareizi reaģēt uz klienta runas stilu, toni un ātrumu. Aģentam ir jāspēj pielāgoties klienta runas stilam lai abi spētu savstarpēji veiksmīgi komunicēt. Šķiet visai vienkārši? Aģentam ir jāveic stundas laikā 20 dažādi zvani dažādiem cilvēkiem, un pārslēgšanās no ātri runājoša tieša aģenta uz lēnāk runājošu un emocionālāku personāžu notiek dažu sekunžu laikā. Visa pamatā ir spēja nolikt malā jebkāda veida personīgās emocijas un nodoties darbam ar vēsu prātu un atvērtu domāšanu.

  • Pirmais iespaids

Visiem zināms, ka pirmais iespaids ir svarīgs jebkurā dzīves situācijā. Pārsvarā pirmo iespaidu cilvēki atstāj viens otram pirmo reizi tiekoties klātienē. Tlefona sarunas laikā vai kā savādāk komunicējot rodas nojausma par to, kāds šis cilvēks ir, tāpēc iepriekš minētās komunikācijas prasmes ir tik svarīgas.

Pirmā iespaida atstāšana profesionālam aģentam sākās vēl pirms viņš kādu ir saticis, jo pirmais uz ko katru rītu ir jāatstāj iespaids ir viņš pats. Uzsākot darba dienu profesionāls aģents dodoties prom no mājās slēdz ciet durvis ar pārliecību, ka nekas šodien nespēj stāteis ceļā viņam un viņa panākumiem. Saka, ka jāizskatās tā, itkā šodien satiksi savu lielāko konkurentu… Mēs sakam, ka jāizskatās tā itkā šodien sasniegsi savu lielāko mērķi. Ja tu izskaties labi, tu jūties labi. Svarīgi ieturēt lietišķu stilu, kas vienmēr jākombinē ar džentlmeņa cienīgu uzvedību. Kontrole pār jebkuru situāciju sākās ar kontroli pašam pār sevi.

  • Nesavtīgums

Svarīgs aspekts, kas atdala profesionāli no pārējiem ir nesavtīgums. Spēja darboties klienta interesēs. Vienmēr piemeklēt labākos risinājumus, kas būs pieņemami klientiem. Visām situācijām vienmēr nav jāredz labums sev. Bieži vien aģenta ikdienā ir gadījumi, kad nākās nesavtīgi izpalīdzēt klientam, sniegt konsultācijas, atstāt labu iespaidu par sevi, kā personu, bez konkrētas peļņas vai labuma guvuma. No katras situācijas profesionāls aģents iegūs ko noderīgu.

Neskaitot augstāk minētās īpašības, ir daudz aspektu kas nošķir profesionālu aģentu no pārējiem. Zināms ir tas, ka Jūs zināsiet profesionāli, kad viņu satiksiet.