Nekustamā īpašuma aģenta profesionalitātes novērtējums

Brīdī, kad cilvēks ir nolēmis pārdot savu nekustamo īpašumu un vēlas piesaistīt, šim darījuma, arī nekustamā īpašuma aģentu, ir svarīgi pēc kādiem kritērijiem noteikt, kas ir labs nekustamā īpašuma aģents. Nekustamā īpašuma aģentus var iedalīt šādās kategorijās:

  • Paziņa, kas kaut ko no nekustamajiem īpašumiem saprot;
  • Cilvēks, kas ir strādājis šajā nozarē;
  • NĪ aģents, kas strādā nepārstāvot firmu;
  • Aģenti, kas strādā aģentūrā, bet vēl mācās;
  • Ar pieredzi strādājošs aģents NĪ aģentūrā.

Izvērtējot to kategoriju ar ko vēlaties sastrādāties, noteicošais faktors ir izpētīt vai šis konkrētais cilvēks ir gana profesionāls, lai pārdotu Jūsu īpašumu. Pirmkārt, ir svarīgi iegaumēt, ka jebkurš nekustamā īpašuma darbinieks būs labs orators. Viņš prot tekoši runāt par tēmu, kas no malas liek spriest, ka cilvēks ir profesionāls, taču tas nav visos gadījumos. Otrkārt, jānovērtē vai cilvēks ievēro lietišķo stilu. Nekustamā īpašuma aģents ir Jūsu īpašuma ’’seja’’, un, ja cilvēks spēs ievērot lietišķos ģērbšanās principus, tad tas arī parādīs labu priekštatu potenciālajam pircējam. Treškārt, jānovērtē vai cilvēks prot plānot savu laiku. Tas nozīmē, ka labs nekustamā īpašuma aģents nekavē vizītes, viņš prot atrast laiku un viņam ir ko plānot (Jūsu darījums, aģentam, nav vienīgais). Ceturtkārt, nozīmīgs ir aspekts kā NĪ aģents prot vadīt vizīti. Vai mirklī, kad notiek vizīte aģents uzdod konkrētus jautājumus, atbilstošus jautājumus, Jūs saprotiet, ka viņam ir bijuši līdzīgi gadījumi un viņam ir pieredze šajā jautājumā. Piektkārt, jau pirms vizītes, ievāciet informāciju par konkrēto nekustamā īpašuma aģentu. Kādas atsauksmes par personu un/vai NĪ aģentūru varat iegūt tādās vietnēs kā Google vai Facebook. Ko par šo profesijas pārstāvi saka cilvēki, kas ar viņu jau ir strādājuši. Tāpat arī, informāciju par nekustamā īpašuma aģentu, varat iegūt asociācijā LANĪDA. Šī ir biedrība, kas rūpējas par šīs nozares pārstāvju reģistrēšanu sistēmā un apmācību, tā, lai turētu profesionalitātes latiņu. Visbeidzot, jūtiet vai cilvēks, kurš strādā nekustamā īpašuma nozarē ir savā vietā. Vai viņa misija ir Jums palīdzēt tikt galā ar konkrēto situāciju. Ja cilvēks ir ar mieru darīt papildus darbus, kas nepieciešams, lai darījums notiktu, bet neprasa par to papildus samaksu, tad tas ir īstais cilvēks īstajā vietā.

Izvēloties labu nekustamā īpašuma aģentu ir daudz izvērtējamu aspektu, taču, ja Jūs pieslēgsiet visas savas maņas un ievērosiet iepriekš minētos priekšnoteikumus, tad visam ir jāizdodas un darījumam ir jānotiek veiksmīgi un raiti.

Vairāk skaties mūsu video YouTube kanālā Tribus Nekustamie īpašumi