Noskaidrots topošā Satekles biroju centra metu konkursa uzvarētājs

Noslēdzies Linstow Baltic grupas uzņēmuma topošā Satekles biroju ēku kompleksa metu konkurss.

Biroju centrs atradīsies Rīgas Centrālās dzelzceļa pasažieru stacijas un Origo One biznesa centra apkaimes kvartālā starp Elizabetes, Ernesta Birznieka-Upīša, Dzirnavu un Satekles ielām.

Metu konkursā uzvarēja personu apvienība L.SN (SIA Lauder Architects, SIA Sarma&Norde), kuras piedāvāto redzējumu žūrija atzina par atbilstošāko pasūtītāja, arhitektu un pilsētplānotāju vīzijai par biznesa centra attīstīšanu šajā pilsētas kvartālā.

Satekles biznesa centra metu konkursā tika iesniegti seši darbi. Izvērtējot pieteikumus, vērā tika ņemti vairāki būtiski kritēriji, tostarp arhitektoniskās idejas novatorisms un oriģinalitāte, objekta atbilstība publiskās ārtelpas kvalitātei, publiskajai pieejamībai un sabiedrības labumam, ko kvartāls dod pilsētai, arhitektoniskajai saskaņai ar jau esošo infrastruktūru, atbilstība kultūrvides kontekstam, iekļaušanās pilsētvides mērogā un citi kritēriji.

Personu apvienība L.SN iegūs konkursa galveno balvu – 15 000 eiro.

Savukārt otrās (SIA MARK ARHITEKTI) un trešās vietas (SIA ARPLAN) ieguvēji attiecīgi saņems naudas balvas 10 000 eiro un 5 000 eiro vērtībā.

“Esam gandarīti par metu konkursa rezultātā iegūtajām vīzijām un idejām. Gan dalībnieki, gan žūrija ir paveikuši lielisku darbu. Personu apvienības L.SN piedāvātais risinājums pilnībā atbilst mūsu iecerei par ilgtspējīga biznesa centra attīstības vīziju pilsētas centrā.

Pilno rakstu lasi šeit