Tribus Realty Nekustamo īpašumu aģentūra atver biroju Liepājā!

Gada sākums Tribus komandai iesācies laiku netērējot. Esam aktīvi ieskrējušies jaunajā gadu desmitā, un ar tik pat lielu atdevi kā pērn dodamies uz priekšu.

Tribus sastāvā ir zinoši speciālisti, kuri sniedz pakalpojumus Rīgā un Rīgas Rajonos. Apzinoties pakalpojuma kvalitātes līmeni Rīgā, Ingum radās vēlme piedāvāt šos pakalpojumus arī savā dzimtajā pilsētā Liepājā!

Liepāja Tribus komandai nekad nav bijusi sveša vai tāla pilsēta. Tieši no šīs pilsētas nāk mūsu labākie un zinošākie speciālisti. Liepāja jau sen ir zināma, kā patstāvīga pilsēta. Tajā daudzstāvu dzīvojamie rajoni veido ap 50% no pilsētas dzīvojamā fonda, tas ļauj pieņemt, ka apmēram puse pilsētas iedzīvotāju dzīvo kādā no Liepājas mikrorajoniem – Dienvidrietumu rajons, Zaļā birzs, Laumas dzīvojamais rajos, Ezerkrasts, Tosmare vai Karosta.

Tribus Liepājas ofisa vadītājs ir Ingus Liparts. Zināšanas Ingus ieguvis Rīgas Tehniskajā Universitātē un Latvijas Universitātē. Šobrīd aktīvi papildina zināšanas Baltijas Starptautiskās Akadēmijas Tiesību zinātnes programmā. Ingus jau labu laiku darbojās Tribus aģentūrā un mērķis par Tribus biroju Liepājā tapis pateicoties Ingus neatlaidībai un mērķtiecībai. Tribus uzņēmums viennozīmīgi ir uz izaugsmi vērsts un priecājamies paziņot, ka arī Liepājas iedzīvotājiem būs iespēja uz kvalitatīvu sadarbību ar mūsu kolēģiem.

Nekustamā īpašuma pārdošanas, izīrēšanas vai jebkādā citā jautājumā par un ap savu īpašumu Liepājā un tās rajonā droši vērsieties Pasta ielā 4, Liepājā, LV-3401, vai sazinieties ar Ingu!