“Tribus Realty” piedalās konkursā “Gada aģents 2019.”

Nedaudz vairāk, kā pēc nedēļas norisināsies  Nekustamo īpašumu aģentu erudīcijas pasākums: „Gada aģents 2019.” Pasākumu rīko Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un specializētais Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls “City24”. Konkurss pirmo reizi norisinājās 2016. gadā, un kopš tā laika katru gadu ir bijis gaidīts pasākums Nekustamo īpašumu nozares vidū.

Šogad pirmo reizi arī „Tribus Realty” komanda ir nolēmuši pietikt savu dalību konkursā. Tas ir ne tikai labs veids, kā veselīgā sacensību garā pavadīt dienu, bet arī veids, kā uzzināt nozares aktualitātes, jaunumus un nodibināt kontaktus ar citām kompānijām, veidot veiksmīgas sadarbības ar citiem nozares pārstāvjiem.

Konkursa fināls norisināsies 16. maijā plkst.10.00-15.00, Konferenču centrā Citadele, Republikas Laukumā 2A, Rīgā. Starp komandām tiks izspēlētās dažādas situācijas ar kurām ikdienā saskarās Nekustamā īpašuma aģenti, kā arī jautajumu un atbilžu uzdevumi.

Konkursā piedalās vairāk kā desmit komandas no dažādām Nekustamo īpašumu aģentūrām Latvijā. To starp plaši atpazīstamas Nekustamo īpašumu kompānijas, kā arī jaunas aģentūras.

“Tribus Realty” komandu pārstāvēs trīs spēcīgi, zinoši un pieredzējuši aģenti. Tas ir jauns izaicinājums un iespēja pierādīt sevi, kā zinošu un konkurētspējīgu aģentūru. Tā pat, tā ir jauna pieredze un pozitīvas emocijas.

Vairāk par konkursu uzzini apmeklējot “gada aģents 2019” mājas lapu