Vērienīgākie pirmā pusgada dzīvokļu darījumi Jūrmalā.

Vai Jūrmalā joprojām notiek iespaidīgi nekustamā īpašuma darījumi? Ekskluzīvajā kūrortpilsētā vēsturiski ir notikuši vieni no vērienīgākajiem dzīvokļu darījumiem valstī. Kāds ir bijis dārgākais pirmā pusgada darījums Jūrmalā šogad?

Vadoties pēc Cenubanka.lv pieejamās informācijas, esam apkopojuši TOP 10 ar lielākajiem pirmā pusgada dzīvokļu darījumiem Jūrmalā. Šajā topā redzami īpašumi, kuru īpašumtiesības konkrētajā periodā ir mainītas uz pirkuma līguma pamata – standarta struktūras darījumi.

Atšķirībā no pirmā pusgada topa Rīgā, Jūrmalā nav viena nama, kas izteikti dominē. Vērienīgākie darījumi notikuši dažādos projektos un lokācijās. Varam novērot, ka Jūrmalā dārgāko dzīvokļu cenas ir izteikti zemākas par šā gada rekorddarījumiem Rīgā un nav noticis neviens darījums par miljonu eiro. Topā novērojami vairāki jauni un simpātiski ēku kompleksi, kas ir ļoti iederīgi pilsētvidē, moderni un iekārojami. Taču šo darījumu cenas nav tik augstas, lai tiešā veidā konkurētu ar ekskluzīvākajiem Rīgas projektiem to vērtības ziņā.

1. vieta

Adrese: 29. līnija 1, Lielupe

Cena: EUR 800 000

Platība: 208,60 kv.m (tajā skaitā 28,30 kv.m āra telpas)

Topa pirmo vietu ieņem dzīvoklis 29. līnijā 1. «Lielupes Marinbāde» atrodas pie pašas jūras, kāpu zonā un to joprojām var uzskatīt par vienu no prestižākajām Jūrmalas dzīvokļu mājām. Ēkā ir izvietoti 82 dzīvokļi. Ēka nav viegli pamanāma, caur nelieliem vārtiņiem no īpašuma teritorijas var nokļūt tieši pie jūras. Konkrētais dzīvoklis atrodas piektajā stāvā un sastāv no četrām istabām.

2. vieta

Adrese: Oskara Kalpaka prospekts 8, Lielupe

Cena: EUR 396 000

Platība: 209,90 kv.m (tajā skaitā 79,30 kv.m āra telpas)

Otrajā vietā šajā topā ierindojas dzīvoklis elitārajā kompleksā «Buras.» Tas ir ēkas trešajā stāvā izvietots trīs istabu dzīvoklis. Ēka celta 2012. gadā. Abās kompleksa ēkās kopā izvietoti 30 dzīvokļi. Ēka atrodas Meža prospekta un Oskara Kalpaka prospekta krustojumā, to ir viegli pamanīt. Ēkai ir izteiksmīgs, moderns dizains.

3. vieta

Adrese: Dzintaru prospekts 28, Dzintari

Cena: EUR 370 000

Platība: 118,20 kv.m (tajā skaitā 16,70 kv.m āra telpas)

Darījums noticis marta sākumā. Pārdots otrajā stāvā izvietots, plašs divu istabu dzīvoklis. «Park Residences» projekts atrodas vien 200 metrus no jūras un ēka celta 2015. gadā. Projektam raksturīgs īpašs dabas pieskāriens- no vienas puses no to ieskauj senas priedes, taču no otras puses jūtamas jūras brīzes.

4. vieta

Adrese: Oskara Kalpaka prospekts 20/22, Lielupe

Cena: EUR 370 000

Platība: 302kv.m (tajā skaitā 122,20 kv.m āra telpas)

Divstāvīgs dzīvoklis ēkas augšējajos ( 3. un 4.) stāvos. Četras istabas un plaša ārtelpu platība. Projekts «Aristo» celts 2008. gadā. Projektā ir skaists iekšpagalms ar strūklaku. Pietiekoši klusa un privāta lokācija. Darījums noticis maija beigās.

5. vieta

Adrese: Dzintaru prospekts 42 k-1, Dzintari

Cena: EUR 339 000

Platība: 116,20 kv.m

Iekšpagalmā esošās ēkas pirmajā stāvā esošais dzīvoklis sastāv no piecām istabām un ticis pārdots februāra sākumā. Šis ir vienīgais topa dzīvoklis, kas izvietots būves pirmajā stāvā.

Pilno raksta versiju skatiet šeit.