Dzīvoklis / Pārdod
Atpakaļ uz katalogu
Kristaps Ušackis
Nekustamā īpašuma aģents
467. sērija
3 īpašumi
Dzīvoklis
3 istabas
Jasmuižas iela 8
Pļavnieki, Rīga
Pļavnieki, Rīga
7/9 stāvs 79 m2
Cena par m2: 1455.7 €
Cena: 115 000 €
Cena: 115 000 €
Pārdod elegantu un mājīgu 3 istabu dzīvokli ar kvalitatīvu remontu!
Tiek pārdots gaumīgi un kvalitatīvi izremontēts dzīvoklis, kas ir pilnībā gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem. Dzīvoklis ir labiekārtots ar kvalitatīvām mēbelēm, modernu sadzīves tehniku un pārdomātu interjeru, radot patīkamu un komfortablu atmosfēru ikdienai.
Oficiāli pārplānots no 4 istabu dzīvokļa uz plašu un
Rādīt vairāk