Dzīvoklis / Pārdod
Atpakaļ uz katalogu
Niklāvs Eglītis
Nekustamā īpašuma aģents
Dzīvoklis
3 istabas
Kalpaka bulvāris 7
Centrs, Rīga
Centrs, Rīga
5/5 stāvs 156 m2
Cena par m2: 3814.1 €
Cena: 595 000 €
Cena: 595 000 €
Ekskluzīvs 3-istabu dzīvoklis ar plašu terasi un iestiklotu atpūtas zonu prestižajā "Kalpaka Rezidencē".
“Kalpaka Rezidence” Kalpaka bulvārī 7 ir eleganti renovēta jūgendstila ēka prestižajā Rīgas Klusajā centrā, kur vēsturiskais šarms apvienots ar mūsdienīgu komfortu un izsmalcinātu vidi kvalitātes un estētikas cienītājiem.
Par īpašumu :
+ Individuāli regulējama centrālā apkure ar savu individuālo skaitītāju
+
Rādīt vairāk