Dzīvoklis / Pārdod

Atpakaļ uz katalogu
Damians Bondarenko
Nekustamo īpašumu aģents
Dzīvoklis
4 istabas
Kaukāza iela 11-25
Teika, Rīga
4/4 stāvs   110 m2
Cena par m2: 3309 €
Cena: 363 990 €
“Zelta Ozols” ir mūsdienīgs dzīvojamais projekts vienā no pieprasītākajām un zaļākajām Rīgas apkaimēm – Teikā, Kaukāza ielā 11. Projekts atrodas klusā privātmāju apbūves vidē, apvienojot mierīgu ikdienu ar ērtu piekļuvi pilsētas infrastruktūrai, dabai un pilsētas centram. Četrstāvu dzīvojamajā namā pieejami 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi ar platību no 49 līdz
Rādīt vairāk