Dzīvoklis / Pārdod
Atpakaļ uz katalogu
Daniels Zagorskis
Nekustamā īpašuma aģents
Specprojekts
37 īpašumi
Dzīvoklis
2 istabas
Purvciema iela 53
Purvciems, Rīga
Purvciems, Rīga
6/9 stāvs 41 m2
Cena par m2: 1463.41 €
Cena: 60 000 €
Cena: 60 000 €
Pārdošanā gaumīgs un funkcionāls 2 istabu dzīvoklis Purvciemā — ideāla izvēle komfortablai dzīvei mierīgā un zaļā apkārtnē.
Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts, pārdomāts plānojums un izmantoti praktiski interjera risinājumi. Plaša viesistaba apvienota ar virtuves zonu, savukārt atsevišķa guļamistaba nodrošina privātumu un komfortu. Iebūvētās mēbeles un tehnikas izvietojums ļauj efektīvi izmantot telpu un
Rādīt vairāk