Māja / Pārdod
Atpakaļ uz katalogu
Andris Strelčs
Nekustamā īpašuma aģents
Privātmāja
148 īpašumi
Māja
6 istabas
Rīgas iela 66
Bauska, Bauskas nov.
Bauska, Bauskas nov.
2 stāvi 204 m2
Cena par m2: 364.71 €
Cena: 74 400 €
Cena: 74 400 €
Dvīņu māja jeb divu dzīvokļu privātmāja Bauskā - lielisks investīciju objekts vai Tavas ģimenes jaunais īpašums!
Īpašuma plānojumā ir divi atsevišķi dzīvokļi, katram ir priekšnams, koridors, viesistaba, virtuve ar pieeju pagrabam, pagraba telpa, tualete niša skapim, kāpnes uz otro stāvu, kur izvietotas divas guļamistabas, plašs iebūvējamais skapis (niša) un otrā stāva
Rādīt vairāk