Dzīvoklis / Pārdod
Atpakaļ uz katalogu
Regnārs Začs
Nekustamā īpašuma aģents
Jaunais projekts
120 īpašumi
Dzīvoklis
2 istabas
Pūces iela 45
Purvciems, Rīga
Purvciems, Rīga
4/7 stāvs 81 m2
Cena par m2: 1592.59 €
Cena: 129 000 €
Cena: 129 000 €
Tiek piedāvāts ērts un mājīgs 2 istabu dzīvoklis ar pārdomātu plānojumu un plašu dzīvojamo zonu vienā no pieprasītākajām Rīgas apkaimēm – Purvciemā. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots un gatavs tūlītējai dzīvošanai, padarot to par lielisku izvēli gan personīgai dzīvošanai, gan investīcijai.
Dzīvoklis atrodas 4. stāvā sakoptā mājā ar liftu un labiekārtotu apkārtējo
Rādīt vairāk